Hvem er vi


Hvem er folkne bag Region 11

Bestyrelsen i

region 11:

Ulla Pelsø :Formand, regionskontakt

Tlf. 30 58 00 50

Mail ulla@spk-region11.dk

Cecilie Skaarup : Kasserer.

Tlf. 40 15 31 79

Mail cecilie@spk-region11.dk

Janina Maecker : Træner kontakt, Facebook og  blad ansvarlig

Tlf. 30 13 61 20

Mail janina@spk-region11.dk

Lone Kofoed : Bestyrelses medlem

Tlf. 30 35 20 06

Mail lone@spk-region11.dk


Bente Hedemann

Bestyrelsesmedlem

Tlf. 20 95 81 89

mail bente@spk-region11.dk

Kasper Kjær Jensen

Bestyrelsesmedlem

Tlf.

Mail kasper@spk-region11.dk

Louise Mosbæk

Hjemmeside ansvarlig

tlf. 50729101

mail : louise@spk-region11.dk

Rita Frahm ; Suppleant

Hundetrænere:

Lars M. Hansen - Jagttræning - prøvetræning

Tlf. 22 99 19 37 - Mail til Lars

Louise Mosbæk - Sportræning,

Tlf. 50 72 91 01 Mail til Louise

Janina Maecker : Træner medhjælper/ føl

Tlf. 30 13 61 20 - Mail til Janina

Copyright Spaniel Klubbens Region 11 - 2015

Design. Louise Mosbæk